W 80 minut dookoła świata

Data publikacji:

Miejska Biblioteka Publiczna w Brzegu przy ul. Jana Pawła II 5- czytelnia, zaprasza wszystkich mieszkańców na wirtualną podróż dookoła świata. Jest to element międzynarodowej akcji „Tydzień z Internetem 2012”, do której przyłączyła się nasza biblioteka. Kampania ma zachęcić jak najwięcej osób do korzystania z Internetu.
Spotkanie „W 80 minut dookoła świata” odbędzie się 30 marca 2012 r. o godzinie 17.00. Do udziału w spotkaniu zachęcamy dzieci, rodziców i dziadków – każdy znajdzie coś dla siebie. Uczestnicy spotkania dobrani w drużyny będą przeprawiać się przez dżunglę, pustynię i kanion, zobaczą miasto Inków, podwodny świat i słynne muzeum. Wspólnie odkryją, że Internet jest skarbnicą wiedzy i rozrywki. Kampanii towarzyszy konkurs na najciekawszą relację multimedialną „Co trzy głowy to nie jedna!”, w którym będzie mogła wziąć udział nasza biblioteka. Do wygrania cenne nagrody dla biblioteki, uczestników spotkania i wolontariuszy.

Zachęcamy do udziału w turnieju i włączenia się w „Tydzień z Internetem 2012”.
Zgłoś swoją Rodzinną Drużynę do zabawy: osobiście: w czytelni MBP,
telefonicznie : 77 416 99 88 (czytelnia), email: mbpczytelnia@brzeg.pl

„Tydzień z Internetem 2012” to międzynarodowa akcja trwająca od 26 do 30 marca, koordynowana przez Telecentre-Europe. Na potrzeby kampanii zostanie uruchomiony specjalny internetowy licznik, dzięki któremu będzie wiadomo, ile osób weźmie w niej udział w poszczególnych krajach. Koordynatorem polskiej edycji jest już po raz drugi Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, realizująca Program Rozwoju Bibliotek. W Polsce „Tydzień z Internetem 2012” przeprowadzany jest pod hasłem aktywności osób starszych i solidarności międzypokoleniowej

Logotypy
Logotypy