Uwaga!

Data publikacji:

Informujemy, że w trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie oraz zgodnie z zapowiedzią zamknięcia dla użytkowników instytucji kultury, Miejska Biblioteka Publiczna im. Księcia Ludwika I w Brzegu, wszystkie jej filie oraz Oddział dla Dzieci od 07 (sobota) do 29 listopada (niedziela) 2020  r. będą nieczynne.

Terminy zwrotów wypożyczeń nieprzeterminowanych oraz odbioru rezerwacji i zamówień zostaną przesunięte na 30.11.2020 r. W przypadku zbiorów już przetrzymanych, w tym upomnień, prosimy o kontakt  telefoniczny lub mailowy z oddziałem, w którym zostały wypożyczone lub Biblioteką Centralną. Adresy i numery telefonów dostępne na stronie internetowej biblioteki https://biblioteka.brzeg.pl/oddzialy/

Zachęcamy do korzystania z usług internetowych (zasobów Legimi, ibuk) oraz zwrotów książek za pomocą wrzutni. Pozostajemy do dyspozycji i z góry dziękujemy za Państwa wyrozumiałość. O każdej kolejnej zmianie będziemy informować niezwłocznie na naszej stronie internetowej oraz na portalach społecznościowych.