Nasza biblioteka dziś na ” Pogaduchach…” zamieniła się w kolorową krainę wyobraźni🖍.
Było MALOWANIE, było CZYTANIE , była RADOŚĆ i mnóstwo ZABAWY😀🙃.
Małe rączki tworzyły wielkie dzieła, a kolorowe kredki tańczyły po kartkach opowiadając własne historie🎨🖍
Dziękujemy wszystkim MAŁYM ARTYSTOM za wspólne chwile.❤️ Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!








