Świąteczna magia w bibliotece

Data publikacji:

Nasza biblioteka ponownie wypełniła się czarem, radością i świątecznym nastrojem! Najmłodsi  wzięli udział w wyjątkowych zajęciach, podczas których wspólnie tworzyliśmy…pierniczki z masy solnej.

Było wałkowanie , wykrawanie, zdobienie i przede wszystkim- mnóstwo świetnej zabawy.  Kreatywność dzieci , jak zawsze nas zachwyciła, a biblioteka na chwilę zamieniła się  w prawdziwą świąteczną  pracownię pełną uśmiechów.

Dziękujemy wszystkim małym  uczestnikom za wspólnie spędzony czas i tę niezwykłą atmosferę, którą razem  tworzymy!

Niech świąteczna magia trwa dalej!