Nasza biblioteka ponownie wypełniła się czarem, radością i świątecznym nastrojem! Najmłodsi wzięli udział w wyjątkowych zajęciach, podczas których wspólnie tworzyliśmy…pierniczki z masy solnej.
Było wałkowanie , wykrawanie, zdobienie i przede wszystkim- mnóstwo świetnej zabawy. Kreatywność dzieci , jak zawsze nas zachwyciła, a biblioteka na chwilę zamieniła się w prawdziwą świąteczną pracownię pełną uśmiechów.
Dziękujemy wszystkim małym uczestnikom za wspólnie spędzony czas i tę niezwykłą atmosferę, którą razem tworzymy!
Niech świąteczna magia trwa dalej!




