spotkanie autorskie z Anną Gibasiewicz

Data publikacji:

Oddział dla Dzieci przy ul. Jana Pawła II 2/2 wraz z Klubem Mamuśki Oddział Brzeg zaprasza 7 czerwca 2017 r. o godz. 17.00 rodziców/dziadków z dziećmi w wieku od 6 lat na spotkanie autorskie/warsztaty z autorką książki pt. „Baśń o perle”. Prowadząca Anna Gibasiewicz.
Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) , imię i wiek dziecka przyjmujemy mailowo na adres: brzeg@klubmamuski.pl. W tytule maila prosimy wpisać „baśń”. Spotkanie jest bezpłatne.

Anna Gibasiewicz – doktorantka w Zakładzie Historii Literatury Romantyzmu, Wydziału Filologicznego na Uniwersytecie Wrocławskim, nauczyciel dyplomowany, Laureatka Międzynarodowego Konkursu pt. Miłość niejedno ma imię (wyróżnienie za opowiadanie pt. Jesienne liście.). W roku 2010 roku koordynowała wraz z przyjaciółmi akcję na rzecz dzieci z Indii, z ośrodka Premananda Centre w Ongole, (południowo-wschodnie Indie). W latach 2007 – 2009 prowadziła audycje literackie i teatralne w internetowym radiu Młody Wrocław. W 2015 roku koordynowała zespół wolontariuszy podczas 8. Festiwalu Wysokich Temperatur w Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

Logotypy
Logotypy