Zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie konwersacyjne w języku angielskim „SPEAK UP!”.
Miejsce: Biblioteka Centralna, ul. Jana Pawła II 5
Data: środa, 14 stycznia
Godzina: 16:30
Spotkanie jest doskonałą okazją, aby porozmawiać po angielsku, poznać nowych ludzi i przełamać barierę językową.
ZAPISY NIE OBOWIĄZUJĄ – przyjdź spontanicznie!
Nie przegap okazji, aby rozpocząć nowy rok od aktywnego korzystania z języka angielskiego.