Dziś odwiedziliśmy księgozbiór w Bibliotece Centralnej! Choć brzmi poważnie , wcale nas nie przeraził. Okazało się , że to miejsce pełne magii i tajemnic. Podczas zajęć szukaliśmy krasnoludków, które- jak się dowiedzieliśmy- lubią ukrywać się wśród książek.
Czy udało nam się je znaleźć? Może nie wszystkie, ale z pewnością odkryliśmy, że w bibliotece można przeżyć prawdziwą przygodę. Zachęcamy wszystkich, by zajrzeć tam z przedszkolakami – WARTO!



