Kiedy przedszkolaki nie mogą przyjść do nas- MY „pędzimy” do nich i zabieramy ich w magiczną podróż do świata książki.
Tak też było i tym razem. Maluchy, w swojej przedszkolnej sali, z zachwytem słuchały opowieści i oglądały kolorowe ilustracje. Było dużo śmiechu, wspólnego tańca i oczywiście – pięknego czytania!


