Zapraszamy na spotkania Klubu Szachowego, które odbędą się 16, 17 i 18 czerwca 2026 r. o godz. 16:00 w Bibliotece Centralnej przy ul. Jana Pawła II 5.
Spotkania są otwarte dla początkujących i zaawansowanych graczy. To okazja do rozegrania partii, rozwijania umiejętności oraz poznania innych miłośników szachów.
Wstęp wolny. Zapraszamy!