Uczniowie klasy drugiej przeżyli dziś wyjątkową świąteczną lekcję w bibliotece. Przebrani w mikołajkowe stroje wprowadzili wszystkich w prawdziwie świąteczny nastrój.
Było wspólne czytanie świątecznych opowieści, mnóstwo zabaw , gier i tańców, a radosna atmosfera towarzyszyła nam od początku do końca.
Dzieci z ogromnym zaangażowaniem wykonywały także piękne prace plastyczne, rozwijając swoją kreatywność i wyobraźnię.
To był czas pełen uśmiechu, ciepła i świątecznej magii.
Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile i już nie możemy się doczekać kolejnych takich spotkań.





