Dnia 14 maja w Bibliotece Centralnej odbyło się kolejne spotkanie Młodzieżowego Klubu Książki „Między stronami”!
Tym razem uczestnicy przenieśli się do świata mitów, bogów i niezwykłych przygód za sprawą książki Ricka Riordana „Złodziej pioruna” z cyklu „Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy”.
Nie zabrakło również krótkiego przypomnienia najciekawszych wątków z mitologii greckiej, które pomogły jeszcze lepiej zrozumieć historię Percy’ego. 🇬🇷✨
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas, ciekawe rozmowy i świetną atmosferę!
Już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie klubu, które odbędzie się 11 czerwca. Będziemy omawiać następną część serii — „Morze Potworów”.
Jeśli lubisz książki, fantastykę i rozmowy w miłym gronie — koniecznie dołącz do nas!


