Zapraszamy na kolejne konwersacje w języku „L’atelier du français”.
To propozycja dla osób, które chcą poćwiczyć język francuski w swobodnej, przyjaznej atmosferze, przełamać barierę mówienia oraz rozwijać swoje umiejętności językowe poprzez rozmowę.
Spotkania odbędą się 2, 16 i 30 czerwca o godz. 18:00 w Bibliotece Centralnej przy ul. Jana Pawła II 5.
Wstęp wolny.