Już w najbliższy wtorek, 13 stycznia, zapraszamy do Biblioteki Centralnej przy ul. Jana Pawła II 5 na kolejne konwersacje w języku francuskim „L’atelier du français”
Godzina: 18:00
To świetna okazja, by poćwiczyć mówienie, osłuchać się z językiem i spędzić czas w przyjaznej atmosferze.
Zapisy nie obowiązują.
Do zobaczenia!