Zapraszamy do Biblioteki Centralnej przy ul. Jana Pawła II 5 na wyjątkowe spotkania przy grach planszowych!
Przyjdź sam, z przyjaciółmi albo z rodziną – najważniejsze, żeby dobrze się bawić!
- 12 grudnia (piątek) godz. 17:00–19:00
- 13 grudnia (sobota) godz. 12:00–14:00
Czeka na Was masa świetnych gier dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Od klasyków po nowości – każdy znajdzie coś dla siebie!
Przyjdź, zagraj, poznaj nowych ludzi i spędź czas w kultowej atmosferze.
Kultura daje dobrą energię!
Projekt finansowany w ramach Kulturalnego Orlenu, który jest organizowany przez Orlen SA i Fundację ORLEN im. Ignacego Łukasiewicza