Dnia 14 listopada, podczas piątkowego spotkania Klubu Miłośników Książki Na5 w Filii nr 5 przy ul. Krótkiej 2, wspólnie z naszymi wolontariuszami ogłosiliśmy zakończenie całorocznego projektu pt. „Piszemy limeryki”.
Podsumowaniem naszych działań było wręczenie uczestnikom wyjątkowego zbioru powstałych limeryków.
„Limeryki i inne wierszyki” są już dostępne w Filii nr 5, a wybrane utworki będziemy także publikować cyklicznie w naszych postach.
Serdecznie zapraszamy do lektury!
A oto jeden z limeryków:
Pewna mieszkanka Brzegu
Na Odry lewym brzegu
Obserwowała wędkarzy
Nie przestając marzyć
O innym z Kołobrzegu
– Tomasz Maj
Zapraszamy także na kolejne spotkania Klubu Miłośników Książki Na5 — czekają nas nowe rozmowy, inspiracje i wspólne literackie przygody. Do zobaczenia!


