Klub Miłośników Książki Na5-  zakończenie całorocznego projektu „Piszemy limeryki”!

Data publikacji:

Dnia 14 listopada, podczas piątkowego spotkania Klubu Miłośników Książki Na5 w Filii nr 5 przy ul. Krótkiej 2, wspólnie z naszymi wolontariuszami ogłosiliśmy zakończenie całorocznego projektu pt. „Piszemy limeryki”.

Podsumowaniem naszych działań było wręczenie uczestnikom wyjątkowego zbioru powstałych limeryków.

„Limeryki i inne wierszyki” są już dostępne w Filii nr 5, a wybrane utworki będziemy także publikować cyklicznie w naszych postach.

Serdecznie zapraszamy do lektury!

A oto jeden z limeryków:

Pewna mieszkanka Brzegu

Na Odry lewym brzegu

Obserwowała wędkarzy

Nie przestając marzyć

O innym z Kołobrzegu

– Tomasz Maj

Zapraszamy także na kolejne spotkania Klubu Miłośników Książki Na5 — czekają nas nowe rozmowy, inspiracje i wspólne literackie przygody. Do zobaczenia!