Grzegorz Kasdepke w Bibliotece

Data publikacji:

Za nami wyjątkowe spotkanie autorskie z Grzegorzem Kasdepke, w którym uczestniczyli uczniowie klas czwartych.📚📙

Było niezwykle spontanicznie, radośnie i bardzo interaktywnie! Dzieci z ogromnym zaangażowaniem zadawały pytania, a nasz gość z humorem i otwartością odpowiadał na każde z nich. Nie zabrakło także autografów i chwil na podpisywanie książek.📚🖋

Dziękujemy Panu Grzegorzowi za inspirujące spotkanie pełne uśmiechu i pozytywnej energii, a uczniom za aktywny udział i wspaniałą atmosferę.😀