e-motywacja

Termin wydarzenia:
Data publikacji:

Zapraszamy do udziału w nowym projekcie Fundacji Orange inspirowanym Spotkaniami z pasjami. Każde spotkanie poświęcone będzie innemu tematowi i innemu gościowi. Dodatkowo swoją fachową wiedzą podczas wszystkich spotkań będzie dzielił się z nami psycholog i… skoczek spadochronowy Tomasz Kozłowski.

Spotkania odbywać się będą w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Jana Pawła II 5), zawsze o godzinie 11:00.

Pierwsze spotkanie 8 października. Celem projektu jest aktywizacja i wspieranie osób starszych w rozwoju- osobistym i społecznym. Uczestnicy akcji: e-motywacji zostaną zaproszeni do udziału w przygodzie z odkrywaniem…siebie! Dodamy odwagi i uzupełnimy zapasy energii przydatne do życia aktywnego i spełnionego. Zaprosimy seniorów do spotkania „tuż za rogiem” – w przyjaznej atmosferze publicznej biblioteki. Wspólnie zmotywujemy się do działania! Osoby zebrane w bibliotece obejrzą transmitowane spotkania online, będą miały możliwość zadania pytania gościom transmisji i wymienią się między sobą własnymi pomysłami na aktywność w sile wieku!

Naszym sprzymierzeńcem będzie Internet i nowe technologie, które wykorzystamy jako narzędzie do odkrywania świata i pokonywania barier społecznych. Za pośrednictwem Internetu połączymy się z placówkami zgłoszonymi do projektu i goszczącymi w nich seniorami. Bohaterami spotkań będą osoby znane i mniej popularne… ale równie aktywne! Gościem pierwszego spotkania (8 października) będzie aktorka EMILIA KRAKOWSKA.

Logotypy
Logotypy