Nasze biblioteczne „Pogaduchy ..” z najmłodszymi, przeszły najśmielsze oczekiwania! Było czytanie na głos, dużo śmiechu, trochę tańca, a nawet podróż pociągiem wyobraźni i przejażdżka rowerem marzeń.
A wszystko to dzięki Wam- naszym Najmłodszym czytelnikom i ich Rodzicom.



